
Середня пластикова валіза 75 л Airtex Jupiter сіра
- В наявності
- Код: Jupiter 245
4 890 ₴
- +380 (95) 662-50-67Аня
- +380 (63) 024-17-05Аня
- +380 (97) 441-65-62Андрій
- +380 (99) 532-01-73Андрій
Середня пластикова валіза з поліпропілену на 4 колесах Airtex Jupiter 245 сіра
Дизайн колекції надає валізам унікальність і неповторний зовнішній вигляд, що робить їх легко впізнаваними на багажній стрічці. Легка, міцна з контрастними матовими і блискучими поверхнями.
Валіза середнього розміру:
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 65х46х26см.
Вага: 3.3 кг
Об'єм: 75 л.
Особливості зовнішні: Колекція виготовлена з поліпропілену, матеріалу, який поєднує в собі максимальну легкість і надзвичайну стійкість.
• Матова, жорстка текстура зовнішньої обробки корпусу для зниження кількості подряпин;
• Чотири спарених, безшумних колеса з плавним ходом дозволяють котити валізу в будь-якому напрямку (на 360 °), для легкої маневреності;
• Валізу оснащено телескопічною ручкою з кнопкою регулювання висоти, також є ручки бокової та верхньої поверхні виконані з пластику, для зручності перенесення.
• Валіза закривається на водостійку блискавку, для збільшення захисту вмісту оснащена вбудованим замком і замком TSA, що безсумнівно зручно при перельотах, так як дозволить службам аеропорту при необхідності досліджувати вміст багажу, не завдаючи шкоди замку.
Особливості внутрішні:
• Перегородка на замку у верхньому відділі;
• Еластичні перехресні ремені в нижньому відділі;
• Додаткова кишеня на блискавці в підкладці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airtex |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.3 кг |
- Ціна: 4 890 ₴







