
Сумка-рюкзак малого розміру під ручну поклажу на 2-х колесах Airtex 560/2 сірий
- В наявності
- Код: Airtex 560/2
3 290 ₴
+380 (67) 762-15-22
Аня
- +380 (95) 662-50-67Аня
- +380 (63) 024-17-05Аня
- +380 (97) 441-65-62Андрій
- +380 (99) 532-01-73Андрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний дорожній рюкзак на колесах для ручної поклажі Airtex 560/2 темно-сірий
Матеріал: нейлон 1680D
Розмір: 55х37х20 см
Вага: 2.4 кг
Об'єм: 37 л
Универсальна конструкція, легко трансформується в рюкзак чи сумку на колесах
.
Опис: міцна водонепроникна тканина (нейлон 1680D), ущільнена ручка з м'якою вставкою з сітки. Також передбачена ручка для перенесення рюкзака в горизонтальному положенні; 2 поліуританові колеса з силіконовими покришками на підшипниках. Колісна система внутрішнього кріплення надійна, колеса тихо і легко обертаються вмістке основне відділення з додатковою кишенею на блискавці. У середньому відділення передбачена кишеня для ноутбука. У передньому об'ємному відділенні знаходиться органайзер з кишеньками для мобільного телефону, ручок і кредитних карток; лямки рюкзака, якщо вони не потрібні, закриваються клапаном на блискавці; повністю вентильована і зручна м'яка спинка, м'які плечові лямки створюють додатковий комфорт при носінні; опорна ніжка, яка забезпечує вертикальне положення рюкзака, виконана у вигляді ручки. .| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.4 кг |
| Об`єм | 37 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 20 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Валіза для ручної поклажі |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Тверде дно, Вентиляція спини, Лямки анатомічної форми, Водонепроникна тканина, Сумісний з форматом А4 |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 3 290 ₴











